ממליצים


גננות 2016

היה מדהים! המדריכות היו מקסימות ומקצועיות, הן השקיעו ונתנו את הנשמה. הילדים היו אקטיביים, מרוכזים ומעוניינים. הם התחפשו והיה להם כיף חיים!!!

גן צופית, באר שבע, 2016

 

היה חוג מדהים, הילדים לא רצו ללכת הביתה בגלל החוג. הייתה מדריכה מדהימה! היא  הייתה ממש מקסימה. נשארה מעל הזמן שהייתה צריכה, הייתה לה סבלנות. עשתה איתה פעילות הורים והם הגיבו אליה ממש בחיוב. היא טיפוס רגוע, משרה את זה על הילדים, הם שקועים בפעילות, מביאה מלא אביזרים מעניינים לילדים. ממש ישמחו לקבל אותה שנה הבאה.

גן יהלום, חיפה, 2016

 

מדריכה מעולה הילדים ממש אהבו אותה. 14 שנה בצהרונים היו הרבה מדריכים והכי טובה דבורה. תקשרה עם הילדים וחיכו לחוג שלה. שמרה על הקשב שלהם כל החוג, עשתה מעניין. הביאה בלונים והפתעות. שיתפו פעולה. היא אף פעם לא התעצבנה, מאוד רגועה הם היו קבוצה לא קלה. לא עשתה איפה ואיפה- שיתפה את כולם. הקשיבו לה כי אהבו אותה מאוד גם הבעייתים. גם אם ילד הפריע עדיין שיתפה. התכנים- נהדרים, ממליצה לחזור על הסיפור פעמיים. בסיפורים שיש המשכיות כדאי לחזור עליהם זה מפתח דימיון- גן חובה. למשל לעשות אותו סיפור שבוע הבא/ עוד שבועיים- לשאול את הילדים מה הם חושבים שהדמות חושבת, מה היא תעשה ולמה. במהלך השנה לעשות את זה עם כמה סיפורים במקום של המשכיות- פיתוח דימיון.

גן שנהב, חיפה, 2016

 

החוגים העשירו את הילדים, והיו מאוד חינוכיים. הילדים קיבלו ידע לחיים.  מה שהכי חשוב בחוגים זה שהילדים יהיו קשובים וישתפו פעולה- וכך היה!! ברגע שהילדים מתעניינים ולא מפריעים, זה מה שמעיד על הצלחה!

גן פלג, באר שבע, 2016

 

ההצגות היו מקסימות ומעניינות. הילדים מאוד התחברו ושיתפו פעולה. אנחנו היינו עם 2 מדריכים עיקריים במשך השנה ושניהם היו מקסימים, שיתפו את הילדים והעבירו את ההצגה בצורה טובה והילדים אהבו אותם מאוד.. הבובות היו טובות והסיפורים היו מתאימים לילדים עם מוסר השכל חיובי.

גן כרמל, באר שבע, 2016

 

המדריכים היו צריכים להעביר את החוג לילדים מגילאים מעורבים, ועדיין הילדים נהנו מאוד, רובם היו מרוכזים ולא הפריעו!! צוות המדריכים היה מקצועי והפעיל את הילדים בעניין רב.

גן אשכול, באר שבע, 2016

 

המדריכים הציגו בצורה מרתקת! הם שיתפו את הילדים בהצגה וכך הם הרוויחו את הקשב שלהם! אנחנו עובדים עם התיאטרון כל השנה, ומרוצים מהמדריכה הקבועה שלנו וגם מפעילויות הקייטנה!

 גן צבעוני, באר שבע, 2016

 

הילדים נהנו מכל ההצגות! הדבר הכי חשוב זה לא לעשות איפה ואיפה בין הילדים, גם אם הם מפריעים, צריך לשתף את כולם. המדריכים דאגו לעשות זאת, הם הפעילו את הילדים תוך כדי סיפור וכך הם זכו בהם.. היה מצוין! בפעילות סיום כל ילד השתתף ואף אחד לא רק צפה..

גן אשכולית, באר שבע, 2016

 

חוג ומדריכה שלא מותרים עליהם! החוג היה אמור להיות רק 3 חודשים ואז מחליפים חוג. לא הסכימנו ורצינו שהמדריכה והחוג יחזרו. המדריכה היתה מקצועית, נהנו ממנה ממש, גישה טובה לילדים, זורמת אך עם זאת הייתה לה משמעת טובה- זה הפך את הילדים לקשובים. אם ילד רצה להיבחר עמדה על זה שילדים יצביעו אבל הכל בצורה נעימה-הסבירה שלא כולם משתתפים אבל אחר כך הזמינה את הילדים שרצו, דיברה איתם בגובה העיניים אך כן העמידה גבולות. התכנים מצוינים, ידעה לקרוא את הילדים מתי עייפים מתי לא. מוכשרת. מסרה סיפור על הירקות- בחרה ילד וזכרה אותו שבוע אח"כ- התאמצה לזכור את הילדים וליצור איתם קשר מתמשך.  התלבושות והציוד מגוונים מתאימים לעונות ולזמנים. היה חוג מדהים ומושקע, רואים שמישהו חשב עליו לעומק. לא מוותרים על שום חוג!!! חייבים את זה.

חיה, ירושלים 2016

 

מרוצים מאוד, הילדים משתפים פעולה יפה מאוד. מרתקת את הילדים, משתפת אותם, גישה חיובית ומיוחדת. אביזרים מעולים- שיתוף פעולה מעולה לילדים. התכנים של ההצגות מעולים.

 גן שבו,  אירניה, ירושלים, 2016.

 

באופן כללי מה שהכי חשוב וחזק זה מדרכיה טובה, לנו היה מזל היתה לנו את רננה והיא היתה מעולה היה פשוט מדהים עד כדי כך התחננו לגלית שהיא תמשיך איתנו עוד, התכנים מדהימים התפאורה מצוינת וכשיש מדריכה טובה זה משדרג את זה פי מיליון היה לנו מזל , הסיפורים היו מעולים הכל היה פשוט פיצוץ הילדים ישבו פעורי פה מרגישים את ההשקעה וההפעלה אחרי הסיפור והתפאורה כשיש מדריכה טובה זה נותן את כל העוצמה, אם המדריכה פחות טובה הכל נופל ופחות בולט  ויש לי ניסיון עם חוגים היא הבינה את הילדים וזרמה איתם ואהבו אותה וגם כשהיו לה אביזרים התאימה אותם מיד החליפה והכל נשאר ככ חזקר ועוצמתי בזכות הזריימה שלה זה הבסיס, האביזרים מקסימים ומושקעים.לנו השנה זה היה פשוט מושלם. שווה לצ'פר אותה.זה היה מושלם ומעיין תמיד קשובה, ונחמדה יש לזה גב ורואים שיש מישהו שעומד מאחורה ורוצה שהדברים יהיו הכי טובים ומושלמים.

גן בית הכרם, חיה, ירושלים,  2016

 

החוג מצוין ברמה מאוד גבוהה ויש אביזרים ותפאורה מפעילים מצוינות הילדים הקשיבו, התענינו שיתפו פעולה היו משחקים היה מצוין הילדים מאוד נהנו, למדו דברים חדשים .

גן בן ציון, ירושלים, 2016

 

נהננו מאוד הילדים ממש נהנו ולמדו איך להציג הצגות לקראת סוף שנה הם כבר בעצמם למדו ליצור מויות ואיך להציג, הם ממש יצרו בעצמם , הם היו מעלים דמויות וזה היה מדהים, היו מחכים מאוד ללילך ולחוג, באמת מאוד מוצלח, נהננו מאוד, הסיפורים היו מאוד יפים הם מכירים אבל תמיד כיף לשמוע כדאי לגוון הם נהנו מהמשחקים והפעילויות הייתי ממליצה להכניס יותר שירים כדאי זה הופך את זה להרבה יותר מענין ומרתק

גן ברקת, מיכל, ירושלים, 2016

 

ככל שהילדים גדלים כך הם מחפשים יותר עניין.. העבירו להם פעילות עם בועות סבון שהילדים פשוט הוקסמו ממנה! הם לא התנסו לפני כן בבועות סבון, והחידוש והסקרנות הלהיבו אותם! המדריכות היו נהדרות והשתדלו למען הילדים לאורך כל החוג.

פאני, ירושלים, 2016

 

המדריכה העבירה את האריה והעכבר והילדים היו קשובים ושיתפו איתה פעולה. המדריכה רגישה מאוד לילדים ודאגה לגשת לכל אחד מהם. באופן חד משמעי אני מרוצה! נשמח לקבל יותר הצגות וחוגים מהתיאטרון.

גן ממ"ד רמת דניה, ירושלים , 2016

 

הייתה לנו מדריכה מעולה, היא הייתה בשליטה מלאה על הילדים כי היא רתמה את הקשב שלהם ועניינה אותם. היא עובדת איתנו כל השנה, והיינו רוצים שבמקום פעם בשבוע היא תגיע פעמיים!

טובה, ירושלים, 2016

 

משמעת זה הדבר שהכי חשוב לנו בגן, שהילדים לא יפריעו. הייתה לנו מדריכה מקצועית ששיתפה את כל הילדים בהצגה. היה נראה שהמדריכה ממש חיה את הסיפור, היא שינתה את הקול שלה, עשתה תנועות מלהיבות, וזכרה את כל הטקסט במקצועיות. מעבר לכך האביזרים שהתיאטרון מביא מושקעים והילדים התלהבו מהם.

גן חנית, ירושלים, 2016

 

המדריכה שהייתה לנו הייתה מקסימה! היא נתנה את כולה לילדים, הביאה להם צ'ופרים שעשתה בעצמה, והם חיכו למדבקות שלה כל הזמן! היא שמרה על הקשב שלהם כי היו מרותקים לדרך שבה העבירה את התכנים. היא אתגרה אותם.

גן דוכיפת, ירושלים, 2016

 

בתור גננת אין מרוצה ממני! לא מדובר רק בהצגה עצמה, אלא בתהליך שלם שהילדים עוברים. החל מפעילות הפתיחה, המשך בהצגה וכלה בפעילות הסיום. המדריכים משתמשים באמצעי המחשה מיוחדים, הם מנוסים ויודעים כיצד לפעול עם הילדים כך שהם יישארו מרותקים לאורך כל החוג. יש לנו מספר חוגים בגן וזה החוג היחיד שבאמת מרתק אותם.

גן צהלה, ירושלים, 2016

 

הייתה לנו מדריכה שהייתה אמורה להישאר שלושה חודשים בלבד, אבל לא ויתרנו עליה! היא הייתה מקצועית ובעלת גישה טובה לילדים- מצד אחד היא התחברה איתם, ומצד שני היא שמרה איתם על משמעת. היא דיברה איתם בגובה העיניים, ואהבה אותם באמת. התכנים שהועברו היו מצוינים, התלבושות והציוד היו מגוונים והתאימו לחגים ולעונות השונות. זה חוג מדהים ומושקע! רואים שהושקעה בו מחשבה רבה ועמוקה. אנחנו לא מוותרים על שום פעילות!! הילדים מחכים לזה בכל שבוע..

אתי, ירושלים, 2016

 

הילדים נהנים מאוד והם ממש אוהבים את המדריכה! יש להם חוויות טובות בכל פעם שמסתיים החוג והם מחכים לפעם הבאה.

שלומית, ירושלים, 2016

 

היה פשוט מצוין!!!בגלל שאנחנו עובדים עם התיאטרון תקופה ארוכה הכרנו מספר מדריכים, וכל אחד מהם הציג טוב והצליח לרתק את הילדים! הם היו פעילים ונהנו ממש.

 

עינת, ירושלים, 2016

רביעי, 18 ינואר 2017 08:11
נורית ועקנין

בתאריך 26/5/11 חגגה נכדתי את יום ההולדת הרביעי שלה. בזכותך דרורי, יום ההולדת קיבל צביון מיוחד. הצלחת לרתק ולעניין את הילדים. השארת חותם של עוד. תודה לך על ההשקעה, הרצינות, החביבות המיוחדת שלך לילדים. נתראה בימי הולדת נוספים! בהוקרה והערכה,

נורית ועקנין, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

חמישי, 26 מאי 2011 07:28
שירה פולקמן

בחוג התיאטרון בובות של דרורי ההצגה מאוד מושקעת, אביזרים מותאמים והדמויות מעניינות. הילדים מרותקים ומשתפים פעולה. דרורי פשוט מקסימה. בהערכה גדולה,

שירה פולקמן, גננת יול"א, קייטנת גן גולן כיוונים, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:28
טלי דמגי

בשנה החולפת דרורי הפעילה אצלנו בצהרון ובקייטנה חוג תיאטרון בובות. הפעילות היתה מלווה בבובות צבעוניות ומעניינות, מוזיקה נעימה וסיפורים בעלי מוסר השכל. יש לציין כי הילדים ציפו לחוג כל השבוע בכליון עיניים, היו קשובים ושיתפו פעולה. על היותה שלווה ומרתקת מקווה שתעבוד איתנו גם בעתיד.

טלי דמגי, גננת יולא, גן שכם, קייטנת גן השלושה, כיוונים, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:28
אלמוגית לייב

ברצוני להביע את הערכתי המלאה להצגה וסדנאות התיאטרון, של תיאטרון המעיין הקסום בהדרכתה של דרורי. פשוט היה מדהים, מעניין, מרתק, ממש הרפתקאה! הכל נעשה בצורה מקצועית ואחראית. אשמח להיפגש איתה ועם החוג שהיא מנהלת גם בשנה הבאה.

אלמוגית לייב, גננת יול"א, קייטנת גן אשכול, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:27
ציפי כהן

הפעילות מגוונת, עשויה באופן מקצועי. התפאורה ססגונית ומושכת את העין. כל הילדים רוצים להשתתף וכועסים כאשר אינם. מעיין מדריכה מקצועית. נראה שהכינה הכל מראש וערוכה לכל. היא מעבירה את החוג בצורה מעניינת, תוך שיתוף הילדים. הילדים מחכים בקוצר רוח למפגש עימה. ישנו שיתוף מלא של כל הילדים בחוג, גם הילדים אשר בדרך כלל לא אוהבים להשתתף או שעל פי רוב יש להם ביקורת על פעילויות שונות, לוקחים חלק בחוג ונהנים מאוד.

ציפי כהן, מדריכת יול"א, כיתות ג,' ביה"ס רמות, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:27
סיגי דדון

פעילות מהנה, מגוונת ומעשירה. מועברת על ידי מדריכה רצינית והעיקר מקצועית. מעיין מדריכה מקסימה! היא מתאימה את עצמה לילדים בצורה מקצועית ואהובה מאוד על הילדים וכמובן על צוות המדריכות. לדעתי הפעילות מאוד מתאימה  לגני הילדים וכיתות א-ו. הפעילות מלווה במגוון אביזרים בהתאם לנושא.לסיכום פעילות מהנה, מעשירה וכיפיית.

סיגי דדון, מדריכת יול"א, כיתות א-ב, ביה"ס בן- גוריון, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:26
חנה פאר

ברצוני לשבח את דרורי על הפעילות הנעימה שהעבירה בגננו בהכנת בובות תיאטרון עם ילדי הגן. המשימה התאימה לרמת הילדים, ההסבר היה מובן לילדים והפעילות היתה חוויתית ומהנה. בובות התיאטרון שהילדים הכינו מדהימות ביופיין. הילדים יצאו מפעילות התיאטרון בהנאה רבה. תודה שזכינו לפעילות זו.

חנה פאר, גן אפיק, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:26
מרים

היום נעשתה אצלנו בגן סדנת הורים וילדים בנושא הכנת בובות ציפורים, הפעילות היתה מאוד מהנה. בתודה, 

מרים, גן ערבה, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:26
אירינה

דרורי בכל פעם מגיעה בזמן ומוכנה עם הרבה אביזרים. הילדים מחכים לחוג תיאטרון הבובות ומקבלים את פניה בשמחה. הם משתתפים בכל הפעילויות בחוג התיאטרון. דרורי מציגה סיפורים בעלי משמעות, על חברות וכדו'... הסיפורים מאוד מתאימים לגיל הילדים.

אירינה, גננת יול"א, קייטנת גן השלושה, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:25
ליאורה

בבית ספרנו התקיימה היום סדנת הכנת בובות תיאטרון. הילדים קיבלו הסבר מובן והוראות ברורות וההכנה נעשתה בשלבים, תוך מתן זמן ויצרתיות לכל ילד ליצירת בובת התיאטרון האישית שלו. הילדים נהנו ופעלו באופן עצמאי. היה נהדר!

ליאורה, ביה"ס נווה במדבר, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:25
שוש יצחק

חוג תיאטרון הבובות של המעיין הקסום, מאוד פיתח את דמיונם של הילדים. הם מאוד אהבו שדרורי העבירה להם את חוג התיאטרון. הם היו מאוד קשובים ונהנו מכל פעילות והצגה. דרורי דמות מאוד מוכרת לילדים וכולם אוהבים אותה.

שוש יצחק, גננת יול"א, קייטנת גן שומרון כיוונים, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:24
אולג

הזמנו את מעיין ליום ההולדת של בתי, בת ה-8, ומסיבת יום ההולדת היתה פשוט פנטסטית! מעיין מדהימה ומאוד מאוד מקצועית!!! הזמן פשוט עבר מהר ולא שמנו לב לזה בכלל. כל הילדות היו שמחות. לא נשכח את יום ההולדת. תודה למעיין!

אולג, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:24
שולי והילדים גן השלושה

לדרורי, תודה על הפעילות המהנה. הילדים נהנו מאוד בסדנת "הכנת בובות תיאטרון" וגם אנחנו הגננות נהננו מהיצירה. יישר כוח!

שולי והילדים, גן השלושה, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:23
שירי אברהם

הפעילות שדרורי העבירה מאוד חוויתית ומעשירה. הילדים קיבלו תוצרים מגוונים בזכות הפעילות המעניינת והחומרים הרבים שהוצעו להם. שיטת ההדרכה הייחודית של דרורי עודדה אותם שישתמשו בדמיונם האישי. הילדים נהנו מאוד מהפעילות!

שירי אברהם, גן חרמון, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:23
מירי עטייס

דרורי יקרה ואהובה מאד. רציתי להודות לך על שלל פעילויות מופלאות שאנו חווים איתך זו שנה שנייה. חוג לתיאטרון מקסים שגורם להנאה מרובה לכל הסובבים, ילדים ובוגרים גם יחד. סדנאות הכנת בובות מפליאות ביופיין . הצגות מושקעות בשלל צבעים, בובות ואביזרים מיוחדים וכמובן תחומי תוכן שנוגעים בלב ובנשמה. פעילות הורים וילדים כיפית וחוויתית. מה עוד אפשר לבקש.

אין כמוך! את אחת ויחידה! באהבה גדולה

מירי עטייס, מנהלת חינוכית, קהילת מגן אברהם, עומר, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:22
מירי שבתאי

חוג תיאטרון הבובות של דרורי מועבר לילדים בצורה מאוד עניינית ומרתקת. בכל פעם דרורי מפתיעה עם אביזרי תיאטרון צבעוניים ומרשימים המתאימים לסיפור. אני אישית מאוד אהבתי את הפעלת התיאטרון של המעיין הקסום, כי היא מאוד רצינית ועל רמה, עד כדי כך שלא רציתי שחוג תיאטרון הבובות יוחלף על ידי אף חוג אחר. 

מירי שבתאי, גננת יול"א, גן כרמל, באר שבע, תשע"א, 2011.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:21
אוולינה דה- רוטשילד

ברצוננו להביע את הערכתנו המרובה לעבודתה של דרורי כבימאית ההצגה "גם הוא באצילים" עם תלמידות י"א בבית ספרנו. זכינו לחוויה מדהימה אודות לכשרונותייה כבימאית, יכולתה ליצור אווירה נעימה של חדוות יצירה תוך קביעת גבולות ברורים, והצלחתה להפיק את המיטב מהבנות, בדרך של חלוקת משימות וביצוען מתוך לקיחת אחריות מלאה" מנהלת וסגנית מנהלת ביה"ס אוולינה דה- רוטשילד,ירושלים, תשס"ט

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:20
שוש סעדה

היום (23.4.10) דרורי ביצעה פעילות של הכנת בובות תיאטרון. הפעילות היתה מקסימה. הילדים נהנו מאוד וכן צוות הגן. יישר כוח, שוש סעדה, גן ירדן, באר שבע, 2010, תש"ע.

שישי, 23 אפריל 2010 07:19
ויקי אלפי

היום (23.4.10) קיבלנו מכיוונים פעילות תיאטרון עם תיאטרון המעיין הקסום. הילדים מאוד נהנו מהיצירה ומהתוצאה. דרורי העבירה את הפעילות בסבלנות רבה ובגישה נכונה ומתאימה לילדי הגן. תודה שזכינו לקבל פעילות זו.

בברכה, ויקי אלפי, גן חרמון, באר שבע, 2010 תש"ע.

 

שישי, 23 אפריל 2010 07:19
רכזת הצהרון בית הספר תלפיות

"הילדים עבדו ולמדו מתוך הנאה מרובה,

בצפיה לשיעור הבא... דרורי יצרה אוירה נעימה בחוג בינה ובין התלמידים... בחוגים הועברו מסרים חינוכים ומיומנויות מקצועיות לתלמידים... דרורי מורה מקצועית ואהובה מאוד על התלמידים" רכזת הצהרון, ביה"ס תלפיות מזרח ב',תשנ"ט 2008/9.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:17
הגננת אתי בית הספר אפיקים בנגב

היום ( 26.4.10) הגיעה לחט"צ דרורי המקסימה. היא הדריכה את הילדים בצורה הטובה ביותר בהכנת בובות תיאטרון. הילדים מאוד נהנו וחוו חוויה נהדרת. הם יצאו שמחים ומאושרים הביתה, עם הבובה היפה שכל אחד הכין בעצמו. תודה על הרעיון ויישר כוח,                            

הגננת אתי, ביה"ס אפיקים בנגב, באר שבע, 2010, תש"ע.

שני, 26 אפריל 2010 07:16
רכזת צהרון בית הספר יהודה הלוי

"החוגים היו תמיד מוכנים, מושקעים, יצירתיים ומלאי התלהבות. תמיד ליווה את דרורי תיק הבובות המרשימות...דרורי היא דמות חינוכית סמכותית בעלת כריזמה עם הילדים...הילדים חיכו לימי שני שדרורי תבוא ותעביר להם את החוג..." רכזת צהרון, ביה"ס יהודה הלוי, תשנ"ט 2008/9.

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:15
דהן פנינה וצוות גן דביר חובה

היום (ח' סיוון) התקיימה בגננו סדנת בובות תיאטרון, ע"י המדריכה דרורי. רציתי לספר על חוויה מדהימה ומהנה ביותר. ילדי הגן נחשפו להכנת בובות תיאטרון ואף הכינו בובות אישיות. דרורי הפעילה את ילדי הגן ועוררה בהם דמיון ויצירתיות פורה ביותר.אני מאוד מקווה שיהיה המשך לפעילות זו. 

בברכה, דהן פנינה וצוות גן דביר חובה, באר שבע, 2010, תש"ע.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:14
רכזת בית התלמיד בבית הספר יאנוש קורצ'אק,

"דרורי עבדה במקצועיות רבה ובמסירות הפגינה אהבה רבה לילדים"

רכזת בית התלמיד בבית הספר יאנוש קורצ'אק, תשנ"ט 2008/9.

 

רביעי, 17 ספטמבר 2014 07:14
Powered by JoomVita VitaBook