תיאטרון בובות לילדים

תיאטרון בובות לילדים זו חוויה מיוחדת במינה שיכולה להתאים לאירועים שונים. לכן, בין אם אתם מחפשים את הדרך להפיק יום הולדת שיהיה מיוחד ובלתי נשכח ובין אם אתם מנהלים גן ילדים, כדאי יהיה לחשוב על שילוב של תיאטרון בובות לילדים. הרבה פעמים כדי שהדמיון של הילדים שלנו יהיה פעיל אנחנו צריכים לעודד אותו ולגרום להם להימצא בסיטואציות שבהן הם צריכים להפעיל אותו.

לכן תיאטרון בובות זו בחירה נכונה, כי באיזו עוד הזדמנות הילדים שלנו יכולים להיכנס לדמות אחרת? יכולים לנסות להציג ויכולים לגלות את השחקן שחבוי בתוכם? כולנו שחקנים אך כדי שנוכל לעודד את הצד הזה באישיות שלנו אנחנו צריכים לבוא במגע עם העולם הזה, ולכן הזמן שירות כמו תיאטרון בובות לילדים זו בחירה נהדרת למסגרות שונות.

אצלנו בחברת תיאטרון המעין הקסום תוכלו ליהנות משילוב מוצלח של אנשי מקצוע מובילים, הרבה ניסיון, אהבה לתחום וגם לא מעט תפאורה ואביזרים מתאימים, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ונשמח להעביר לכם, ולילדים שלכם, חוויה מיוחדת במינה.

תיאטרון בובות לכל אירוע

אם חשבתם לרגע שלהזמין תיאטרון בובות לילדים זה משהו שיכול להתאים רק לימי הולדת, כדאי שתדעו שאתם טועים. אנו מציעים לכם לפנות אלינו להזמנת תיאטרון הבובות גם לאירועים נוספים כמו:

  • - פעילות משותפת להורים וילדים
  • - מסיבות בגן
  • - אירועים חינוכיים כמו: יום המשפחה, פתיחת ספרייה, ערב היכרויות להורים חדשים
  • - מסיבת חגים כמו ל"ג בעומר, חנוכה, פורים
  • - מסיבת סוף שנה
  • - קייטנות מכל הסוגים ועוד

 

כל המופעים שלנו ניידים ומגיעים לאיפה שצריך, בין אם זה לגן, לבית הספר, לקייטנה, לבית או לגינה. כמו כן, המופעים שלנו תמיד כוללים את כל הציוד שצריך, כמו: הגברה, תאורה, תפאורה מרהיבה (3 מטר רוחב* 2 מטר אורך), בובות תיאטרון גדולות ותלבושות. בכל פעם כשתתקשרו אלינו להזמנת הצגה תוכלו ליהנות ממתנה מיוחדת: הפעלה חווייתית המלווה בתחפושות לכל המשתתפים! בתוספת תשלום תוכלו גם להזמין סדנת הכנת בובות תיאטרון, חוויה מיוחדת בפני עצמה, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?