הפעלות לימי הולדת בחיפה

להפיק יום הולדת לילדים זו כבר מזמן לא משימה שקל להתמודד איתה, כי איך עומדים מול כל כך הרבה ילדים שקשה למשוך את תשומת ליבם? יתרה מכך, איך אפשר לגרום להם להתעניין באותו נושא במשך זמן רב? אם גם אתם חושבים על הפקת יום הולדת מרגש לבן או לבת שלכם לא כדאי שתנסו להתמודד עם זה לבד, כי בדיוק בשביל זה יש נשות מקצוע מובילות שעוסקות בתחום הזה.

מעיין דרורי אוחיון מזמינה אתכם לתיאטרון הבובות המעיין הקסום, אשר מציע הפעלות לימי הולדת בחיפה, וזאת בהתאמה אישית לילדיכם. לכל ילד יש חלום אחר לגבי מסיבת יום ההולדת שלו וכל אחד רוצה שהתוצאה הסופית תיראה אחרת. מעיין תוכל לשמוע אתכם, להבין על מה חלמתם ולהפוך את החלום שלכם למציאות, אז למה שלא תתקשרו? ארגון מסיבת יום ההולדת יכלול הפעלות מרגשות וייחודיות, אשר יותאמו במיוחד עבורכם, מה שאומר שגם אתם וגם הילדים תיהנו מאוד מהחגיגה כולה.

הפעלות לימי הולדת בחיפה

הפעלות אקטיביות לימי הולדת בחיפה

אם חשבתם לרגע שהילדים לא ייקחו חלק בפעילויות השונות, אתם טועים, שכן בראש ובראשונה בעל האירוע ייקח חלק בהצגה המופקת בצורה מקצועית בדיוק כמו בתיאטרון. כל ההפעלות לימי ההולדת כוללות:

  • - תפאורה מתאימה
  • - תאורה מיוחדת
  • - תלבושות
  • - מוזיקה ועוד

 

כל שנה אתם מנסים להיות מקוריים? יום ההולדת מגיע, שוב אתם לוקחים את כל המשפחה למסעדה – זה כבר נהיה בנאלי, מזמינים את כל הכיתה למסיבה בבית – מה כבר אפשר לחדש? קצת מקוריות אתם מחפשים? להלן כמה רעיונות שאולי יעזרו לכם לחדש את ימי ההולדת של ילדכם:

1. ניתן לעשות נושא של קרבות לייזר – מחלקים לכולם קרבות לייזר והם צריכים להילחם האחד בשני. האמת שזה יותר נוח אם אתם עורכים את המסיבת יום הולדת בחוץ, בחיק הטבע. בבית זה קצת צפוף ולא נוח.

2. מסיבת ריקודים – כולם אוהבים לשמוח. הכינו רפרטואר של שירים שמחים. הבנות מתלבשות חגיגי והן הבנים. הם יתחילו לפזז על רחבת הריקודים ולהשוויץ בתנועות הריקוד שלהם. מסיבה טובה נמדדת בכמות השמחה שלה וכאשר כולם רוקדים – מצב הרוח טוב והשמחה מרובה.

3. משחק חפש את המטמון – ילדים מאוד אוהבים אתגרים. הם אוהבים את הישרדות והם יאהבו את המשחק הזה. כמובן שאם המסיבה היא בחוץ זה יותר טוב, כי אז תוכלו להתפרש על שטח גדול יותר.

4. אפשר לאפר את הילדים - לחיות מהספארי ולשחק את משחק הנחש בא. לשחק משחק חידון על בעלי חיים וכל זאת לצלילי המוזיקה ספר הג'ונגל.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת הן כדי לקבל רעיונות חדשים להפעלות במסגרת ימי ההולדת והן כדי שמעיין בעצמה תגיע ותהפוך את המסיבה לאירוע בלתי נשכח.