הפעלות לימי הולדת בחיפה

להפיק יום הולדת לילדים זו כבר מזמן לא משימה שקל להתמודד איתה, כי איך עומדים מול כל כך הרבה ילדים שקשה למשוך את תשומת ליבם? יתרה מכך, איך אפשר לגרום להם להתעניין באותו נושא במשך זמן רב? אם גם אתם חושבים על הפקת יום הולדת מרגש לבן או לבת שלכם לא כדאי שתנסו להתמודד עם זה לבד, כי בדיוק בשביל זה יש נשות מקצוע מובילות שעוסקות בתחום הזה.

מעיין דרורי אוחיון מזמינה אתכם לתיאטרון הבובות המעיין הקסום, אשר מציע הפעלות לימי הולדת בחיפה, וזאת בהתאמה אישית לילדיכם. לכל ילד יש חלום אחר לגבי מסיבת יום ההולדת שלו וכל אחד רוצה שהתוצאה הסופית תיראה אחרת. מעיין תוכל לשמוע אתכם, להבין על מה חלמתם ולהפוך את החלום שלכם למציאות, אז למה שלא תתקשרו? ארגון מסיבת יום ההולדת יכלול הפעלות מרגשות וייחודיות, אשר יותאמו במיוחד עבורכם, מה שאומר שגם אתם וגם הילדים תיהנו מאוד מהחגיגה כולה.

הפעלות לימי הולדת בחיפה

הפעלות אקטיביות לימי הולדת בחיפה

אם חשבתם לרגע שהילדים לא ייקחו חלק בפעילויות השונות, אתם טועים, שכן בראש ובראשונה בעל האירוע ייקח חלק בהצגה המופקת בצורה מקצועית בדיוק כמו בתיאטרון. כל ההפעלות לימי ההולדת כוללות:

  • - תפאורה מתאימה
  • - תאורה מיוחדת
  • - תלבושות
  • - מוזיקה ועוד

 

כל שנה אתם מנסים להיות מקוריים? יום ההולדת מגיע, שוב אתם לוקחים את כל המשפחה למסעדה – זה כבר נהיה בנאלי, מזמינים את כל הכיתה למסיבה בבית – מה כבר אפשר לחדש? קצת מקוריות אתם מחפשים? להלן כמה רעיונות שאולי יעזרו לכם לחדש את ימי ההולדת של ילדכם:

1. ניתן לעשות נושא של קרבות לייזר – מחלקים לכולם קרבות לייזר והם צריכים להילחם האחד בשני. האמת שזה יותר נוח אם אתם עורכים את המסיבת יום הולדת בחוץ, בחיק הטבע. בבית זה קצת צפוף ולא נוח.

2. מסיבת ריקודים – כולם אוהבים לשמוח. הכינו רפרטואר של שירים שמחים. הבנות מתלבשות חגיגי והן הבנים. הם יתחילו לפזז על רחבת הריקודים ולהשוויץ בתנועות הריקוד שלהם. מסיבה טובה נמדדת בכמות השמחה שלה וכאשר כולם רוקדים – מצב הרוח טוב והשמחה מרובה.

3. משחק חפש את המטמון – ילדים מאוד אוהבים אתגרים. הם אוהבים את הישרדות והם יאהבו את המשחק הזה. כמובן שאם המסיבה היא בחוץ זה יותר טוב, כי אז תוכלו להתפרש על שטח גדול יותר.

4. אפשר לאפר את הילדים - לחיות מהספארי ולשחק את משחק הנחש בא. לשחק משחק חידון על בעלי חיים וכל זאת לצלילי המוזיקה ספר הג'ונגל.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת הן כדי לקבל רעיונות חדשים להפעלות במסגרת ימי ההולדת והן כדי שמעיין בעצמה תגיע ותהפוך את המסיבה לאירוע בלתי נשכח.

מעיין דרורי אוחיון הינה מפעילת תיאטרון בובות והפעלות לילדים. מעיין הינה בוגרת תואר ראשון בחוג לאומנות התיאטרון מטעם אוניברסיטת תל אביב. מעיין מרבה להנחות חוגים וסדנאות למגוון רב של קהלי יעד בכל קשת הגילאים, מקטן ועד גדול. למשל: תיאטרון קהילתי, תיאטרון מחול, תיאטרון בובות וכדומה. מעיין דרורי אוחיון מזמינה אתכם לצפות בתיאטרון הבובות שהיא מציגה.

מעיין דרורי אוחיון רוצה להזמין אתכם להרפתקה בחלל תוכניות לארבע קבוצות גיל: גילאי שלוש עד שש, כיתות א' עד ב', כיתות ג' עד ד', וכיתות ה' עד ו'. כל תוכנית מועברת באמצעות איש מקצוע בתחום. זוהי הרפתקה חושית עם אסטרונאוטים וחלליות, ומסע בין גלקסיות.

 

איך בוחרים קייטנה?

הקיץ בפתח וההורים שוברים את הראש מה לעשות עם הילדים. לסבא ולסבתא כבר נמאס להיות עם הנכדים, ככלות הכל – גם להם יש חיים משל עצמם, ולכם נגמרו ימי החופש, זה הזמן לרשום את ילדכם לקייטנה.

לקייטנה יש ערך מוסף – הרחבת יכולת הביטוי הקבוצתי, הרחבת יכולת הביטוי האישי, פעילות בשעות הפנאי ומציאת חברים חדשים.

הורים רבים לא שמים לב לעובדה חשובה, אבל צריך לשים לב שלקייטנה שאתם רושמים את ילדכם יש רישיון עסק. קייטנות רבות פועלות ללא רישיון עסק וללא פיקוח של משרד החינוך. כמו כן, בידקו האם לקייטנה יש ביטוח. אם חס וחלילה יקרה משהו לילדכם בעת שהותו בקייטנה, רצוי שיהיה ביטוח לקייטנה זו.
בדקו שהמדריך בקייטנה עבר הכשרה והוא בעל תעודה של מדריך מקצועי. אתם מפקידים את ילדכם מספר שעות ביום בידי אדם זר ורצוי שיהיה מוסמך לעבוד עם ילדים.

בידקו האם יש סידורי אבטחה בקייטנה. מהם סידורי הבטיחות. במצב הביטחוני שקיים כיום במדינה, יותר מרצוי שתהיה אבטחה מלאה לילדים שלכם.
אל תהססו לדרוש שיציבו שומר בכניסה לקייטנה של הילדים שלכם ורצוי שאותו שומר (לפחות אחד אם לא יותר) יעמוד עם נשק.

מעיין דרורי אוחיון, בעלת תואר ראשון לחוג לאומנות תיאטרון, מזמינה אתכם למשחק המרוץ למטמון – המסע בין ארצות, זהו למעשה מעין המרוץ למיליון. הפעילות הינה פעילות מגבשת, כאשר בה המשתתפים יעברו משימות שמתקשרות למדינות שונות בכל רחבי העולם. המשתתפים יצטרכו לשתף פעולה, להיות גמישים ויצירתיים ובעלי מחשבה יצירתית וכדומה.

אני רוצה להזמין אתכם לחוג מיוחד- סדנת קוסם!

מי מאיתנו לא רצה להיות קוסם כשהיה קטן?
לעשות טריקים וקסמים שישאירו את כולם המומים?

הקוסם יכול להפעיל את קסמיו בדרך הידועה של אש, מטפחות, קלפים וארנב ואפשר גם להשתכלל וליישם סדנת קוסם – כל אחד מהילדים רוצה להיות קוסם...

סדנת קוסם הופכת את הילדים מצופים במופע למשתתפים בפועל.
ישנם מספר תרגילים בסיסיים וקסמים, אשר כל קוסם מיומן יכול ללמד את הילדים בזמן קצר ולגרום להם להיות משתתפים פעילים.

קוסם שכזה מעניק ערך מוסף לקייטנה ומעלה את סף הגירוי של הילדים, הוא למעשה מאתגר אותם.

הילדים לומדים טריקים בסיסיי של קוסמות, בליווי צמוד של הקוסם, ובסוף היום הם מבצעים את הטריקים שהם למדו – כל זאת לקול תשואות הקהל שמריע להם.

החוויה היא חוויה לימודית, אשר מחזקת את הדימוי העצמי והביטחון של הילדים, הם מקבלים כוח ובהמשך הדרך יוכלו לעשות קסמים גם בפני חבריהם.

 

פעילות לקייטנה

הילדים מחכים כל השנה לחופש הגדול, מי יותר ומי פחות... לאחר שנמאס להם לצפות בטלוויזיה שעות על גבי שעות, הם משתוקקים כבר לבואה של הקייטנה.

בקייטנה שמים דגש על חיזוק הערכים וגיבוש הילדים כקבוצה. הפעלות ייחודיות יכולות להתפרש הן על שעות בודדות והן על יום שלם, תלוי בפעילות הנדרשת. אפשר להפעיל תחרויות, ספורט, ספורט אתגרי, פעילויות יצירה, תיאטרון בובות, טיפוס קירות, מתנפחים, משחקי חשיבה וכדומה. המשחקים צריכים להיות הצורה מעניינת וצבעונית כדי שיגרו את הילדים לשחק בהם ושלא ישתעממו חלילה.

צריכים להתאים את המשחקים בהתאם לגיל של הילדים, בשכבה של הילדים הגדולים אפשר לעשות כמו מיומנה לתת להם פחים שינגנו לפי הקצב ויעשו מוסיקה וכן שיבחרו מדינה מסוימת ויתלבשו באופן מסורתי לפי אותה מדינה ויחושו אותה ולגילאים היותר קטנים אפשר לארגן למשל תיאטרון בובות.

בשנים האחרונות ניתן לצפות גם בקייטנה ניידת, היא מגיעה לערים הגדולות, לכפר, לקיבוץ ולמושב. בעלי הקייטנה צריכים לקחת בחשבון את מספר הימים הרצוי לכם, גילאי הילדים אשר ישתתפו בקייטנה, כמות הילדים ואופי המקום – פנים או חוץ. הם יצרו חדרי משחק חופשי ובו יערכו כל מיני משחקים, כמו משחקי חשיבה, משחקי קופסה וכדומה.